Jerzy Wasilewski 2019-05-30 0 komentarzy

Polecany okulista - Macromedica z Warszawy

Polecany okulista - Macromedica z Warszawy

W trakcie wizyty u okulisty pacjent może liczyć nie tylko na sprawdzenie stanu wzorku, ale też zbadanie całego układu, które może umożliwić wykrycie niebezpiecznych chorób. Z tego powodu warto wybrać nowoczesny gabinet, w którym stosowane są różnorodne metody badawcze, zwiększające szanse na wykrycie ewentualnych nieprawidłowości.

Klinika Macro Medica polecana jest osobom, którym potrzebny jest dobry okulista w Warszawie. Placówka oddaje swoich pacjentów w ręce wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, którzy zapewniają profesjonalizm i miłą atmosferę w gabinecie. Dotyczy to także najmłodszych pacjentów, zostają oni skierowani do okulisty specjalizującego się w badaniach dzieci. Lekarze do każdego przypadku podchodzą indywidualnie, dobierając metody badawcze i leczenie do sytuacji zdrowotnej pacjenta. W gabinecie sprawdzane jest m.in. ciśnienie w obrębie gałki ocznej i ostrość widzenia, przy wykorzystaniu lampy szczelinowej oraz sprzętu komputerowego.

W trakcie wizyty w gabinecie lekarz pomoże pacjentowi dobrać moc szkieł korekcyjnych do stwierdzonej wady wzroku. Do placówki mogą zgłaszać się też pacjenci pragnący niechirurgicznie usunąć ciało obce spod powieki. Poza tym okuliści zajmują się tam prowadzeniem leczenia osób zmagających się z wieloma chorobami narządu wzorku, m.in. zapaleniem spojówek, jaskrą, zaćmą czy chorobą ciałka szklistego. Koszt wizyty w przypadku dorosłego pacjenta to 150 złotych, natomiast dziecka 180 zł. Na konsultacje można zapisywać się za pośrednictwem strony www.

Skomentuj, jeżeli uznałeś artykuł za przydatny!