Pola Rutkowska 2019-05-04 0 komentarzy

Skuteczność zabiegów wyszczuplających?

Skuteczność zabiegów wyszczuplających?

Zabiegi wyszczuplające dla osób z nadwagą mają pozytywny wpływ nie tylko na ich zdrowie, ale też stan skóry oraz samopoczucie. W momencie, gdy połączy się je ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną, wówczas efekty są wysoce zadowalające. Dziś oferta zabiegów wyszczuplających jest niezwykle szeroka, czego dowodem jest Fitness Club Forum. Miejsce to oferuje profesjonalne zabiegi wyszczuplające w Lublinie, dla wszystkich osób, które na nowo chcą się czuć dobrze w swoim ciele.

Do najpopularniejszych zabiegów wyszczuplających zalicza się między innymi drenaż limfatyczny, który jest masażem wykonywanym przez wykwalifikowaną i doświadczoną kosmetyczkę. Jego głównym zadaniem jest poprawienie przepływu limfy znajdującej się w organizmie. Ponadto, drenaż pozwala usunąć toksyny zalegające w organizmie, które bardzo często są przyczyną trudności w pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu wykorzystuje się różnego rodzaju preparaty z wyciągiem z bluszczu lub też z kwasem nikotynowym.

Alternatywą dla drenażu limfatycznego są zabiegi ultradźwiękami. Ich głównym celem jest modelowanie sylwetki przy pomocy wiązek ultradźwiękowych, wnikających w najgłębsze warstwy naskórka, podgrzewanie miejsca wymagającego  korekty i pozbywanie się tkanki tłuszczowej. Co więcej, podczas zabiegu dochodzi do regeneracji kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność skóry. Zabieg składa się z dwóch części. Pierwsza polega na niszczeniu komórek tłuszczowych, natomiast druga na wykonaniu drenażu, przyspieszającego odprowadzanie komórek tłuszczowych z określonych partii ciała.

Skomentuj, jeżeli uznałeś artykuł za przydatny!